25.03.2018 року у галереї європейського живопису «Євро-Арт» відбулася презентація нової картини відомого рівненського художника Анатолія Іваненка “Весняний контражур. Напередодні свята, або Карпатський колорит”.

Цього разу, окрім звичного для такої події формату, на присутніх чекала приємна несподіванка. Ми порівнювали нову з уже знайомою нам картиною «А у мене є кошеня. Нема зв’язку, або І все то те повите красою», написаною у травні 2016 року.

Чому порівнювали? Обидва полотна інтригують психологією людських стосунків в умовах шаленства світу на тлі краси природи, на сході і заході рідної  України. Однак, уже знайома нам картина написана у стилі критичного реалізму, а нова - “Весняний контражур. Напередодні свята, або Карпатський колорит” – несподіваний експресіонізм.

Чи отримали задоволення? Без сумніву, так! Анатолій Іваненко вкотре вразив неординарними роздумами над філософією буття людини, освідчуючись горам, шляхетно використав силу кольору і зарядив усіх позитивом.

У картинах художника оригінальність бачення світу і надзвичайна відданість своїй темі.

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru