11 лютого 2018 року відбулася презентація нової картини Анатолія Іваненка «Це було   недавно, це було давно, або Ворота в дитинство середини ХХ ст.».

 І це було душевно! 

  Зустрічі з нашим улюбленим художником щоразу проходять у форматі «Gallery   talks».   Адже відомо, що картини живуть через дружнє спілкування, щоразу   розкриваючись   під поглядом враженого глядача. Ми буквально подорожували у   часі,  перенеслися у   прекрасний світ світлих спогадів живописця. І ця мандрівка   розчулила кожного. 

  Попри сіру реальність повоєнної Луганщини, рідної для Анатолія Григоровича, його   спогади, як і сама робота, напрочуд сонячні. Знаєте, це не ностальгія за радянським   дитинством, це ностальгія за Дитинством. «В детстве детства не жаль. Не жаль его и   в молодые годы. А возвращается оно к тебе щемящими воспоминаниями в зрелом   возврасте, как ценность неосознанного, но чувственно-эмоционального периода   твоей жизни», - пише Анатолій Іваненко у своїй книзі «Сказочные дали».

  Кожна живописна робота – це не тільки те, що бачить художник, але і його думка про   побачене, тому це, у певній мірі, ще й портрет самого художника.

  Дороге, ніби далеке, але таке недавнє дитинство! Зазирніть у нього і ви. Пізнавайте   мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru