«Заплітаючи коси у час»: персональна виставка Софії Чокан

  Галерея європейського живопису «Євро-Арт» відкриває рівнянам нові імена  талановитих і креативних молодих людей. На цей раз у  залі українського  мистецтва представляє свої художні роботи дивовижна і сонячна Софія Чокан  (1997 р. н.). Саме так називають її ті, хто уже встиг познайомитися із творчістю  Софії. Особливо натхненними були її попередні роки. Навчаючись у Рівненській  державній дитячій художній школі, вона заявила про себе перемогами у  Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків «Національний банк майбутнього»  (відзнака Голови НБУ), Всеукраїнській виставці-конкурсі дитячого малюнку  «Наукова палітра» (ІІ місце в номінації «Місто майбутнього»), міні-виставками  графічних робіт у Рівненській українській гімназії, у молодіжній платформі  «Яскраво», у вільному студентському просторі Українського католицького  університету (м. Львів) та ін.

 Нині Софія Чокан розширює своє мистецьке бачення через призму картин, які  представлені на персональній виставці в «Євро-Арт» під назвою «Заплітаючи  коси у час». В експозиції розміщено 20 робіт, написаних у 2014-2017 рр. Вражає  не лише гармонія чорно-білих і кольорових барв, а й безкінечні пазли живописних  конструкцій та метафізичні підписи під роботами («Кружляння вперед»,  «Загублена ясність», «Відкриваючи себе», «Дерево всередині» «Подих чуда»). Для легкості у спілкуванні з графічними символами і знаками Софія доповнює кожен твір невеличкими роздумами «без ком і крапок», які занурюють глядача у філософію часу і сьогодення.

Попри загадковість художньої натури Софії Чокан, її роботи світлі, піднесені і радісні. Їх можна розглядати безкінечно, як зоряне небо чи білі сніжинки на льоту. «Для неї важливі фарби, щоб вона була щаслива» - так оцінює творчість Софії її п’ятирічний брат. З ним варто погодитися.

Виставка триватиме до 18 лютого 2017 р.

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru