Немає опису.У рамках персональної виставки Володимира Лободи, одного із найяскравіших представників українського андеґраунду 1960-90-х рр., ми маємо можливість познайомитися з його малярством, графікою та скульптурою 1970-80-х років, найпліднішого та найяскравішого періоду творчості митця. Але цього мало! Хочеться ще і ще!.. Тому куратор виставки «У пошуках іншої досконалості» - Андрій Кісь – спеціально для рівнян та гостей міста 8 травня 2022 року привіз серії гравюр Володимира Лободи (1980-і рр.). Того ж таки дня ми переглянули фільм-інтерв’ю з Володимиром Лободою та потрапили на кураторську екскурсію виставкою Андрія Кіся.

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.Історія доводить, що творчий потік неможливо зупинити навіть в умовах війни. Навіть у найтемнішу годину мусить бути промінь світла. Відомий художник АНАТОЛІЙ ІВАНЕНКО 17.04.2022 року презентував у галереї європейського живопису «Євро-Арт» свою НОВУ картину «Сатир і німфа. Притча про мудрість, або Алегорія ремесла” (полотно, олія; 125х110 см).

 

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

 

Навіть в умовах війни життя продовжується. Воно тепер інакше, але продовжується. У найтемнішу годину мусимо знаходити промінь світла. З 6 квітня 2022 року галерея знову відчиняє двері для відвідувачів. Працюємо з 11:00 до 17:00 щодня, окрім понеділка і вівторка. Вхід для внутрішньо переселених наших співвітчизників 				</div>
				<!-- end item -->
							</div><!-- end span -->
							</div><!-- end row -->
																			<div class=

Немає опису.Друзі! А ми на вас чекаємо)) У «червоній» зоні ми працюємо за звичним графіком (ср-нд з 11:00 до 19:00) і з дотриманням усіх карантинних вимог. 100% наших працівників мають зелені COVID-сертифікати. Завітайте до нас: м. Рівне, проспект Миру, 4.

45 років свого життя він присвятив акварелі, написав сотні картин, провів десятки персональних виставок у різних країнах і увійшов до ТОП-20 найкращих акварелістів світу. У День художника, 10 жовтня 2021 року, всесвітньо відомий художник Олександр Бобришев, член International Watercolour Society (IWS), у рамках своєї великої персональної виставки «Таїнство акварелі» (до 35-річчя своєї виставкової діяльності) провів у «Євро-Арті» майстер-клас (демонстраційну версію). Ми на власні очі побачили, як з грудочок пігментів та з води проявляються, кристалізуються образи – народжується справжній шедевр. Збагнули гармонію води і кольору, відкрили для себе дивовижні секрети акварелі, її повітряну легкість, найтонші колірні нюанси, а художники навіть отримати безцінні поради Майстра.

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru