Немає опису.

9 квітня 2023 року відбулася презентація нової картини Анатолія Іваненка «У гостях у Мони Лізи, або Планетарно-галактична Джоконда. Алегорія сакральності» (полотно, олія; 110х120 см). Під час заходу також відбувся аукціон, на якому ми продали «намисто Джоконди» (зображене Анатолієм Іваненком на полотні), а насправді - авторське намисто відомої рівненської майстрині Наталії Дребот. 6540 грн. (100% виручених коштів, у тому числі від вхідних квитків) перераховуємо на підрозділ ЗСУ, у якому нині служить чоловік Наталії Дребот. Дякуємо усім, хто завітав.

Немає опису.Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Зовсім юні, але ж такі талановиті і завзяті! Гурт «Батя, розслабся» представили 2 квітня 2023 року у «Євро-Арті» свою програму ДНК - Данину Нашим Класикам. Дякуємо усім, хто завітав і задонатив на ЗСУ! А це кілька фото на згадку.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

1 квітня 2023 року відбувся наш мистецький діалог з Романом Яцівим, професором, художником, істориком, теоретиком мистецтва в галузі станкового малярства, графіки, книжкового дизайну та фотомистецтва, автором понад 700 наукових публікацій, ряду авторських монографій та альбомів. Ми міркували про українську національну культурну спадщину та нові перспективи українського мистецтва у світі. Зокрема, Роман Яців презентував один зі своїх фундаментальних наукових доробків – четверту частину Антології української теоретичної думки XX століття «ІДЕЇ, СМИСЛИ, ІНТЕРПРЕТАЦІЇ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА». «Це не є той вантаж, який нам заважає розвиватись, а навпаки, на ньому, як на дуже ефективному паливі, можна побудувати міцне суспільство», – переконаний автор. Зазначимо, що, порівняно з попередніми томами цієї праці, значно зросла пропорція текстів сучасних практиків і теоретиків мистецтва, у тому числі і рівнян. Митець також познайомив нас зі своєю «Малою хронологією мистецьких подій і пам'ятних дат ХХ століття. Україна – світ», та дослідницькою працею «Іван Іванець (1893 - 1946). Стрілецькі мемуари, творча спадщина». Вдячні усім небайдужим, хто завітав, а насамперед – пану Роману. Сподіваємося - до нових зустрічей!

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

 

31 березня 2023 року у «Євро-Арті» на презентації мистецького благодійного марафону "СПІЛЬНА БОРОТЬБА" збирали на гусеничний дрон для евакуації важкопоранених з поля бою для окремого штурмового взводу “ГОНОР-РІВНЯНИ" у складі легендарного добровольчого батальону “ВОВКИ ДА ВІНЧІ”. Збір триває.

 

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

 

Немає опису.Під час зародження фотографії в естетиці панувала думка про те, що мистецтвом може бути лише рукотворний твір… Кандидат філософських наук Павло Храпко допоміг нам розібратися у тому, коли ж фотографія перестає грати інформативну функцію та входить у поле мистецтва і, навпаки, коли художня робота стає історичним документом? Трішки світлин на згадку про мультимедійну лекцію «Між документом та мистецтвом: природа, художні стратегії і темпоральні виміри фотографічного», яка відбулася у нашій галереї 26 березня 2023 року. #мистецтво_рятує #ЄвроАрт

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru