27 січня 2019 року у нас відбувся  майстер-клас «Горнятко щастя»!

Кожен, хто завітав до нас, спробував самостійно декорувати чудо-чашку вітражним розписом на склі.

Тепер дивовижний калейдоскоп різнобарвних візерунків на улюбленій чашці щодня даруватиме гарний настрій її власнику!

 

#АртМайстерня

 

«ПОДАРУЙ ДОБРО»

 

Кожен з нас трохи Святий Миколай, адже виконувати мрії інших простіше, ніж здається. Це на власному прикладі вирішили довести наші юні художники Арт-студії Анни Вітрук.

Наша підліткова група заряджена на добрі вчинки (а «Євро-Арт», звісно, разом з ними) і вірять, що свято полягає не лише в отриманні подарунків, а й у диві, до творення якого потрібно долучитися.

У цьому і полягає суть нашого нового проекту «ПОДАРУЙ ДОБРО». А реалізовувати його ми хочемо РАЗОМ З ВАМИ:

  • старша група Арт-студії пропонує купити собі або на подарунок представлені нижче їхні роботи. Усі картини оцінені однаково – по 600 грн.;
  • частину від виручених коштів наші юні художники  спрямують на безкоштовні благодійні мистецькі майстер-класи для дітей.

Уподобані картини можна придбати від Різдва і до Різдва - з 25 грудня 2018 року по 9 січня 2019 року. Для цього треба:

  • АБО завітати до «Євро-Арту» самому;
  • АБО замовити обрану картину телефоном ((068) 463 13 97 або (093) 154 12 75) і тоді ми безкоштовно доставимо вам її за потрібною адресою у межах Рівного або відправимо у будь-який куточок України «Новою поштою» (у цьому випадку оплата доставки згідно тарифів «Нової пошти»).

Кожен може долучитися до доброї справи: подарувати частинку любові і тепла через мистецтво дитині, яка цього потребує. Тож запрошуємо долучитися до нашого благодійного проекту «ПОДАРУЙ ДОБРО».

#ПодаруйДобро

 

16 та 23 грудня 2018 року у нас відбулися майстер-класи «Різдвяний пряник».

Величезне задоволення від розпису імбирних пряників отримали всі - незалежно від віку, виду діяльності та навичок малювання. 
Навіть впевнені у власній нездатності малювати взяли до рук духмяний пряник та кольорову глазур і перетворилися в художника, що створює шедевр!

 

 

 

 

 

 

 

09.12.2018 року у нас відбувся майстер-клас «Новорічні декоративні сани».

Шукаючи оригінальні ідеї для декору, ми навчилися творити своїми руками по-справжньому новорічні вироби – це милі санки, в яких «примчаться» подарунки і веселий настрій!

#АртМайстерня

 

 

 

 

 

 

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru