Художник є оригінальною і незаангажованою творчою особистістю в сучасному живописі. У мистецькому просторі України Олександр Гурістюк відомий понад тридцять років. Він презентував більше 20 персональних виставок у різних містах і селах України та сусідніх країнах. У грудні 2015 р. Олександр Гурістюк виставляється двічі: у галереї європейського живопису "Євро-Арт" зі своїм проектом "Мешканець села Глинськ та його живопис" і в Рівненському обласному краєзнавчому музеї з виставкою "Портрети провінції".

Виставка в "Євро-Арт" цікава тим, що на роздуми глядачів художник пропонує близько 50 незвичайних картин, написаних на полотні в олійній техніці. Експозиція розміщена у двох залах галереї, де в живописному контакті поєднуються наївність минулих років і реалізм сьогоднішнього мислення художника. Нестандартна побудова виставки дозволить відвідувачам осягнути емоції кольору та чуттєвість художніх образів. Реалістичні роботи написані з натури і вражають особливою інтерпретацією сюжетів. Теми для своїх робіт художник бере із неймовірної сільської краси, коли мова йде про соковиту цибулю чи про чудернацьку глинську картоплю або про безкраю стихію польових квітів.

Для відвідувачів арт-колектив галереї підготував декілька інсталяцій. На знаменитій тумбі "Євро-Арт" розміщена фото-інформація про художника і презентуються його особливі думки. Що ж до ще однієї інсталяції — обіцяємо, вона буде смачна.

Тривалість виставки: з 4 грудня 2015 року до 31 січня 2016 року.

ІНФОМІСТО