У галереї європейського живопису «Євро-Арт» відкривається персональна виставка Олександра Гурістюка «Мешканець села Глинськ та його живопис»

Художник є оригінальною і незаангажованою творчою особистістю в сучасному живописі. У мистецькому просторі України він відомий понад тридцять років. Презентував більше 20 персональних виставок у різних містах і селах України та сусідніх країнах. У грудні 2015 р. Олександр Гурістюк виставляється двічі: у галереї європейського живопису «Євро-Арт» зі своїм проектом «Мешканець села Глинськ та його живопис» і в Рівненському обласному краєзнавчому музеї з виставкою «Портрети провінції».

Виставка в «Євро-Арт» цікава тим, що на роздуми глядачів художник пропонує близько 50 незвичайних полотен, написаних в олійній техніці. Експозиція розміщена у двох залах галереї, де в живописному контакті поєднуються наїв минулих років і реалізм сьогоднішнього мислення художника. Нестандартна побудова виставки дозволить відвідувачам осягнути емоції кольору та чуттєвість художніх образів. Реалістичні роботи написані з натури і вражають особливою інтерпретацією сюжетів. Теми для своїх робіт художник бере із невловимої сільської краси, коли мова йде про соковиту цибулю чи про чудернацьку глинську картоплю, про незайману стихію польових квітів чи про смакоту сала і рибки.

Для відвідувачів арт-колектив галереї підготував декілька інсталяцій. На знаменитій тумбі «Євро-Арт» розміщена фото-інформація про художника та презентуються його особливі думки. Що ж до ще однієї інсталяції– обіцяємо, вона буде смаковита!

ЧаРівне