Роботи львівського художника, який навчався у кращих польських майстрів, привезли до Рівного його доньки. Картини зберігались у сімейній колекції, а тепер їх зможе побачити кожен охочий.

Виставка під назвою "Моя Україна" об'єднала 28 полотен Петра Грегорійчука. Батьки художника були репресовані радянською владою. Він був справжнім поборником українства, тому виставка присвячена національній ідеї, розповідають організатори. Натюрморти, живопис та портрети про Україну вже знайшли своїх перших поціновувачів.

Віктор Гвоздинський, відвідувач виставки, художник"Сьогоднішня виставка львівського художника, відомого українського художника, якби нас дозволяє заглянути в минулі часи. Ми бачимо майстра, ми бачимо цікавого художника, який відтворював свої роботи в такому Європейському сучасному стилі, але той стиль залишився на рівні 60-80-х років." 
Доньки Петра Грегорійчука - Марічка та Зоряна, які привезли картини, кажуть, що батько працював у різних стилях.

Зоряна Грегорійчук, донька художника: До кінця свого життя він вважав, що не можна зупинитися на досягнутому. Мистецтвознавці говорять, що він малював так, що вистачило б на кількох художників. У зовсім різних стилях. 
Доньки Петра Грегорійчука також люди творчі. Вони співають, танцюють і, звичайно ж, малюють. Жінки вже показували роботи батька у Львові, але картини, представлені у Рівному - унікальні, адже вони із сімейної колекції Грегорійчуків. Побачити роботи всі охочі зможуть до 1-го лютого.

Алла Максимчук, Назар Мідріган.

РТБ