Мистецька галерея "Євро-Арт" запрошує на презентацію нової виставки картин. У трьох залах клубного кафе «Євро-Арт» експонуються роботи рівненської художниці Людмили Яремчук під назвою «Світогляд». Представлено тридцять шість робіт, виконаних у найрізноманітніших техніках – олійний живопис, акрил, графіка, авторська техніка. Своїми масштабами та емоційністю вражають такі роботи, як «Відчуття історії», «Різдвяне диво» «Гранатовий сік» та інші.

  Людмила Яремчук – молода художниця, яка має непересічний талант і створює абсолютно різнопланові роботи. В 2003 році закінчила Одеське художнє училище ім. Грекова. В 2012 році закінчила Харківську державну академію дизайну та мистецтв (спеціалізація – монументальний живопис). Учасниця багатьох обласних і всеукраїнських виставок.

  В коло її жанрового діапазону входить пейзаж, натюрморт, портрет, ню, фігурні композиції. Виставка «Світогляд» представлена в основному жанровим живописом, натюрмортом і пейзажем. Експозиція є своєрідною квінтесенцією емоцій та відчуттів художниці. Роботи, які експонуються сьогодні в клубному кафе, є результатом багаторічної роботи. Квіткові натюрморти ніби відображають емоційну інверсію графічних робіт та масштабних фігурних композицій.

  У свої роботи художниця вкладає дуже багато філософських роздумів, навіть, якщо це звичайний квітковий натюрморт. За її переконаннями, квіти – це завжди емоція, чуттєвість кольору і завжди миттєвість, яку треба якомога швидше вилити на полотно. Інколи одного полотна мало і тоді з одного букету з’являються дві, три різні по емоції і кольору роботи. Роботи Людмили Яремчук – це бачення світу через призму творчої уяви.

Місце проведення: клубне кафе «Євро-Арт»: Рівне, проспект Миру, 4.

Тривалість проекту: 14 січня – 1 лютого 2015 року.

0362