У Рівному відкрили четвертий епізод 5-ї пересувної виставки картин Данила Ноздрі «Кольори свободи»

Сьогодні, 21 січня, у Рівному в Галереї європейського живопису «Євро-Арт» відбулося відкриття четвертого епізоду 5-ї пересувної виставки картин 13-річного Данила Ноздрі «Кольори свободи». До цього роботи художника виставляли в столичному Музеї видатних діячів української культури, Літературно-меморіальному музеї-квартирі П.Г. Тичини та в Музеї давньоруського гончарства Вишгородського історико-культурного заповідника.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».


Три попередні епізоди цієї пересувної виставки юного художника пройшли із великим успіхом, оскільки талановитому хлопцю непритаманна академічна манера.

Він показує особистий колорит Всесвіту, вдало поєднуючи експресію і романтику, модернізм і авангардизм. Твори Данила – це чуттєвий патріотичний вибух яскравості та оптимізму. Своїми картинами хлопець хоче наблизити Перемогу України.

Данило з батьком і бабусею.

Привітати художника із відкриттям виставки прийшли його рідні та знайомі.


До речі, 2022 рік став успішним для юного митця: Гран-прі в Монако і Валенсії, перша премія в Сан-Тропе, другі премії у Парижі й Мадриді.

Також участь у благодійній мистецькій акції «Україна: від війни до миру» у Цюріху, покази картин (як кольротерапія) у військовому шпиталі для поранених бійців ЗСУ.

Художня робота «Вибух на Червоній планеті» (Гран-прі в Монако)

Редакція ІА «Оперативна Україна інфо» вітає Данила із черговим успіхом та бажає йому подальших творчих звершень!

Інформаційна довідка:

Галерея європейського живопису «Євро-Арт» відкрилася у місті Рівне 9 червня 2011 р., знайомить із мистецтвом ХIX–XX ст. У чотирьох залах галереї презентований живопис західноєвропейських та українських художників зі світовими іменами. У залі змінних експозицій систематично проводяться художні виставки, що спрямовані на популяризацію найкращих творів живопису.

«Євро-Арт» є активною ініціативною платформою для творчих людей (художників, музикантів, літераторів, режисерів, мистецтвознавців, культурологів, журналістів та ін.), а також місцем спілкування та культурного дозвілля для мистецької спільноти Рівного.

У конкурсі Х загальноміського відкритого Рейтингу популярності «Євро-Арт» отримала визнання «Гордість міста» у номінації «Кращий представник культури та мистецтва».