Рівненська галерея запрошує на виставку художника, яким захоплювався Пікассо

329 0
 

Ми у соцмережах:
    

Рівненська галерея запрошує на виставку художника, яким захоплювався Пікассо

У рівненській галереї європейського живопису «Євро-Арт» відбувається виставка до 120-річчя від дня народження українського художника Миколи Глущенка.

 

 На експозиції представлено понад два десятки картин, написаних митцем у 1940-1970-х роках. Твори «українського Клода Моне» демонструють різну стилістику ХХ століття та вражають кольором. У своїй творчості, залежно від періоду життя, чоловік поєднував імпресіоністичні елементи і стилістику модерну, експресіонізму, звертався до тонального живопису.

Микола Глущенко отримав визнання від Пабло Пікассо, Анрі Матісса, Фернана Леже тощо. Його картини експонувалися на паризьких та світових виставках, а нині зберігаються більш, ніж в 80 музеях світу.

Арт-менеджер галереї «Євро-Арт» Юлія Савуляк зазначила:

- Особисто для себе я визначила 3 основні пункти, чому варто відвідати цю виставку. По-перше, Микола Глущенко - один із кращих пейзажистів Європи. Маємо нагоду переконатися у цьому на власні очі. По-друге, цікаво побачити ким захоплювався сам Пабло Пікассо. По-третє, наприкінці грудня в Україні був встановлений новий ціновий рекорд з продажу картин вітчизняного художника Миколи Глущенка. Тому я думаю, що людям, які раніше і не чули імені цього митця, було б цікаво прийти і побачити його роботи.

Арт-менеджер «Євро-Арт» Юлія СавулякАрт-менеджер «Євро-Арт» Юлія Савуляк

Організатори запрошують усіх охочих завітати на експозицію «Від імпресії до модерну: 120-річчю від дня народження Миколи Глущенка присвячується», яка триватиме до 13 лютого.

Адреса: м. Рівне, проспект Миру, 4.

Вхідний квиток на виставку: 50 грн. Для груп студентів та школярів – 15 грн з людини. Пенсіонери – 5 грн з людини.