До Рівного завітав геній нашого часу, неперевершений художник світового масштабу Іван Марчук. Вчора він відкрив виставку своїх шедевральних робіт в галереї «ЄвроАрт». 

Вчора там був ажіотаж. Біля самого приміщення відвідувачі вишикувалися в чергу щоб на власні очі побачити експозицію «Одкровення». Через карантин та введення у місті певних правил та обмежень, всіх бажаючи галерея вмістити просто не змогла.

Іван Марчук презентував для виставки 37 своїх робіт, які він створив у різні періоди свого життя. В галереї можна було побачити як популярні полотна, так і маловідомі, пейзажі, портрети, абстракції. Їхнє місце народження в Україні та в США. Роботи виконані у його авторському стилі «пльонтанізм».

Геній побував в Рівному не вперше, адже саме тут живе та працює його друг Євген Кучерук (головний лікар Рівненської ЦМЛ).

За словами Івана Марчука, до вчорашнього дня у Рівному виставок не проводив через відсутність хороших площадок, галерей.

Сам Іван Марчук позиціонує себе впертим, завзятим та «не таким» художником. Як повідомив митець, у Рівне він привіз «кілька Марчуків»:

«Голос моєї душі» - добірка пейзажів, натюрмортів, які він створив в Америці;

«П’ятий Марчук» - експресії (Нью-Йорк).

«Одкровення» Марчука рівняни та гості нашого міста зможуть побачити у галереї «ЄвроАрт» до 27 вересня.

На виставці можна було побачити заступницю міського голови Рівного Галину Кульчицьку. 

1

Галина не змогла піти виставки з порожніми руками. Вона придбала собі авторський принт роботи Івана Марчука «Скажи мені всю правду» (з автографом митця).

2

До слова, це була неповторна та зворушлива зустріч. Не дивлячись на те, що Іван Марчук талановита та геніальна людина, на презентації виставки він просто і невимушено спілкувався зі всіма охочими.