У Рівному розпочались збори збірної України з пауерліфтингу

 

Члени збірної команди України з пауерліфтингу зустрілись з народним художником України Іваном Марчуком та відвідали виставку його картин у Рівному

У Рівному розпочались навчально-тренувальні збори збірної команди України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями зору. Пройшли вже перші тренувальні заняття. Як завжди не забуває тренерський склад національної збірної команди, на чолі з заслуженим тренером України Андрієм Демчуком, організовувати не тільки якісний тренувальний процес, а й різноманітне та цікаве дозвілля. Вчора у Рівному Іван Марчук, народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Шевченка, почесний громадянин Тернополя, Києва і Канева, один зі ста геніїв сучасності за версією британської газети The Daily Telegraph, презентував експозицію з 37 картин, які обрав для своєї виставки «Одкровення».
А вже сьогодні з видатним українцем Іваном Степановичем Марчуком зустрілись члени збірної команди України з пауерліфтингу та, за сприяння Рівненського регіонального центру «Інваспорт», відвідали експозицію картин генія у галереї «ЄвроАрт».

З цікавістю спортсмени познайомились з роботами Івана Марчука та почули розповідь про життя і творчий шлях митця.

Авторм - Микола Колтаков.