"Інші": спільну живописно-фотографічну виставку представили у Рівному

"Інші": спільну живописно-фотографічну виставку представили у Рівному

Її особливість у тому, що фотографиня Ліза Бойко робила фотопортрети, а художниця Олександра Соботюк переносила їх на полотно. Загалом авторки представили 36 робіт.

18 фотографій та 8 картин, що намальовані з фотознімків. Спільну виставку фотографиня Ліза Бойко та художниця Олександра Соботюк презентуватимуть у галереї "Євро-Арт" завтра, сьогодні у них останні приготування.

Ліза Бойко, фотографиня:

- Я скидала варіанти, ми разом переглядали серію фото і разом обирали. Саша обирала, що буде малювати, я обирала, що буду друкувати.

Особливістю виставки дівчата називають те, що малюнки передані гіперреалістично, олійними фарбами. А дівчата, яких змальовувала Олександра, про фото-живописний проєкт не знали, для них це сюрприз.

Олександра Соботюк, художниця:

- Цю світлину на написання портрету я обирала з більше 30 фотографій, фотографії були всі реально дуже круті, мені дуже сподобалась ця серія.

Крім робіт в рамках спільного проєкту на виставці представленні десять картин Олександри Соботюк, дві з яких декоровані золотом.

Олександра Соботюк, художниця:

- Ну, взагалі золочіння, так називається ця техніка, де використовується питаль, найбільше використовується в іконах, але зараз в сучасному мистецтві використовують будь-де, давно хотіла спробувати, зробити щось цікаве.

Діятиме виставка до 15 березня.

Авторка: Катерина Сірук