У Рівне привезли моду на пухкеньких діточок-янголів 

У галереї європейського живопису «Євро-Арт» експонується виставка української художниці Євгенії Гапчинської «Там, де збуваються мої мрії…».

На виставці представлено 24 абсолютно нових, різнопланових роботи. Два роки назад художниця вже привозили свої роботи у Рівне, тодішня виставка мала назву «Янголи щастя».

Євгенія Гапчинська у процесі своєї творчої праці виробила не лише фантастичний спосіб мислення, а й оригінальну манеру живописного письма. Її роботи, виконані у площині своєрідного «дитячого» світосприйняття, виглядають життєрадісно і привабливо.

– Ми вирішили в передсвяткові, травневі свята відкрити виставку Євгенії Гапчинської. Зробили виставку світлу, прекрасну, чудову, як і Великодні свята. Експозиція об’єднана під назвою «Там, де збуваються мої мрії…». Це найулюбленіша картина самої Євгенії і якось інтуїтивно ми обрали цю назву для самої виставки. Євгенія Гапчинська також передала свою фірмову продукцію, так як вона не змогла приїхати до нас на відкриття виставки, вона захотіла частинку себе передати. Тому частина продукції є з її власними автографами, – говорить арт-менеджер галереї «Євро-Арт» Ольга Жартун.

Художниця доповнює композиції картин своєрідними і промовистими написами, які одночасно служать назвами робіт: «Щасливе горнятко кави», «Я завжди з тобою», «Під маскою, я справжній», «Нас навчили цілуватися на небі» та інші.

– Євгенія Гапчинська відома своїм неординарним мисленням. Вона отримала чудову фундаментальну мистецьку освіту в рамках реалістичної школи. Художниця сформувала в Україні моду на пухкеньких, красивих діточок-янголів. І це подобається дуже багатьом людям. Саме завдяки цим нестандартним, неанатомічним формам її сюжети з дуже глибоким, дорослим змістом. На перший погляд, картини виглядають ніби дитячими, дуже простими, милими, але якщо придивитися сюжетну лінію, то вони піднімають дуже глибокі питання нашої чесності, віри та мотивації життя. Євгенія Гапчинська позиціонує проблему щастя, проблему добрих, людських мрій, які мають збуватися. В змістовій частині вона завжди користується ігровою концепцією. Янголяти ніби однакові на кожній картині, але вони по-різному розмовляють з глядачем, – розповіла куратор галереї «Євро-Арт» Лариса Костюк.

Роботи Євгенії Гапчинської мають попит як серед поціновувачів мистецтва, так і пересічних любителів прекрасного. Її полотна зберігаються в українських та європейських музеях, приватних колекціях світу.

Виставка «Там, де збуваються мої мрії…» триватиме в галереї європейського живопису «Євро-Арт» до 5 червня 2016 року.