"Мої перші 70…"

 Виставка картин присвячена 70-річчю від дня народження рівненського художника Юрія Сав’юка

 

Відкриття виставки: 17 березня 2016 року, о 15:00 год.

Тривалість виставки: з 17 березня до 17 квітня 2016 року.

Місце проведення:Євро-Арт, галерея європейського живопису, м. Рівне, проспект Миру, 4.

Сав’юк Юрій Олександрович народився 17 березня 1946 р. у с. Застав’я Корецького району Рівненської області. У 1963 р. закінчив Межиріцьку середню школу та художню студію у Рівному.

Учасник обласних, республіканських, звітних художніх виставок, мистецьких пленерів, постійний учасник Всеукраїнського фольклорно-етнографічного свята "Музейні гостини". Серед його робіт — триптих "Полісся", "Дороги", "Навесні", "Ранок у лісі".

Попри відсутність професійної художньої освіти, будучи людиною чистої душі та високої моралі, маючи гарне почуття гумору, Юрій передає в роботах власну духовну енергетику та створює реалістичні живописні образи, що не залишають байдужими жодного поціновувача мистецтва. Відтак, реаліст Юрій Сав’юк пише полотна у стилістиці художників-передвижників кінця XIX – початку XX століть, здійснюючи майстерну деталізацію кожного елементу чи образу на полотні. 

У фотоальбомі відомого рівненського колекціонера Бориса Резніка "Мої пори року", у якому представлені півтори сотні картин 11-ти місцевих художників, репрезентована і творчість Юрія Сав’юка, його пейзажі, твори на іудейську тематику та натюрморти. Саме для цього фотоальбому Юрій створив оригінальний цикл робіт "Пори року в грибах".

Виставка триватиме до 17 квітня 2016 року.